More Website Templates @ TemplateMonster.com. December10, 2011!

Teknik Kadromuz...

Havuz giriş silikon bileklik
Yönetici

Mehmet Kaya

Baskı ve bileklikle ilgili sormak istediniz ne varsa. İletişim
Silikon rfid bileklik
Baskı Uygulama

Alper Kaya

Baskı uygulamada fikirlerinizi renklerle buluşturalım. İletişim

silikon barcode bileklikler
Teknik Tasarım

Bülent Köprülü

Dış ticaret, Satış ve Paz. İletişim

silikon klüp üye bilekliği
Yazılım Donanım

Mustafa Kemal Avcı

Rfid Proje ve Yazılım Destek. İletişim

Hakkımızda...

Havuz turnike bilekliği

VİZYONUMUZ..

Müşterinin önemi ve müşteriye verilen değerle çalışarak, pazar araştırmalarına önem vererek, teknolojik gelişmeleri ve fuarları takip ederek hizmet veriyoruz.
Turnike geçiş kontrol bilekliği

HEDEFİMİZ..

Misyon olarak başka firmalar gibi kopyalamadan; Sadece kendi fikrimiz ve tasarımlarımızla, yapılabilirliği olan farklı, sıradışı ve kullanışlı bileklikleri üretmektir.

Biz Kimiz?...

1980'den bu yana Serigrafi baskı sektöründe bulunan Mehmet Kaya tarafından, 20 yıl önce kurulan General Reklam; teknolojik gelişmelerin takibi, fuar katılımı, basın-yayın takibi konusunda kendini sürekli yenilemiş ve mesleki bilgilerini hep güncel tutmuştur. Çıkartma etiket, tekstil etiket, metal etiket, leksan panel dokunmatik etiketler, Elektronik devre pertinax baskı, asit indirme etiket ve serigrafi baskı hizmetleri zaten ana işimizdir. İşini seven personeliyle birlikte serigrafi baskı konusunda diğer firmalardan ayrılmıştır.

General Reklam olarak; 2008 yılında günümüz şartları ve gelen talepler doğrultusunda havuz bilekliği imalatına başladık. Marka önemliliğinin farkında olup, General Reklam, Etiketix marka tascili, Havuz Bilekliğine ve 1k mifare bileklik içinde endüstriyel tasarım tescilimizi aldık.

General Reklama ait tasarım patentli Havuz Bilekliği, 1K Mifare Bileklik, özel Sauna Bilekliği ve kilitli sistem otel bilekliği, silikon bileklikler, Tyvex yırtılmaz bileklikler tamamen kendi imalatımızdır.